Każdy z nas ma czasami potrzebę dotrzeć na lotnisko. I tutaj jest do doboru własny pojazd, poproszenie kogokolwiek z rodziny o podwózkę albo wybór autobusu, jaki zawiezie nas w konkretne miejsce.
Jeżeli ktokolwiek ma chęć dojechać na wrocławskie lotnisko, może wybrać bardzo szybki transport na lotnisko we Wrocławiu.

handel
Kursuje tam elegancki autobus, w jakim za kurs można zapłacić za pomocą karty, a do dyspozycji podróżnych jest darmowe WI-FI. Autobus kursuje na lotnisko ze stacji PKS co mniej więcej pięćdziesiąt minut. W drodze zatrzymuje się tylko raz w centrum Wrocławia. Autobusy te mogłyby korzystać z pasów dla busów, ale nie mają na stałe wyznaczonej drogi. Kilka kursów ma ruchome godziny odjazdu w wypadku, jakby trzeba było chwilę poczekać na przylot samolotu. Jest to najlepsze rozwiązanie dla osób, które przyjeżdżają do miasta z okolic. Nie muszą jechać autem, tylko mogłyby skorzystać z kolei albo połączeń autobusowych, by potem wygodnie dojechać na lotnisko. Jeśli zainteresowanie tego typu przewozem będzie duże, wtedy firma zamierza podwoić częstotliwość kursowania busów w szczytowych porach. Bilet kosztuje 10 złotych i można go zakupić w całodobowym kiosku na dworcu albo u kierowcy.
kruszywa

Autor: Kitmondo Marketplace
Źródło: http://www.flickr.com
Teraz na lotnisko we Wrocławiu można dojechać miejską komunikacją. Pasażerowie, którzy korzystają z własnych aut, mają do dyspozycji komfortowe parkingi z dużą ilością postojowych stanowisk.

Zaciekawiły Cię treści zawarte w tym wpisie? Odczuwasz jednakże braki? Więc zachęcamy do kolejnej strony – naciśnij tu anodowanie i wejdź tam.

W specjalnej strefie parking (oznakowanie parkingów) do dziesięciu minut jest darmowy.

Z kolei pasażerowie, którzy korzystają z pojazdów elektrycznych, za darmo mogą stawiać samochody na parkingach VIP, które mieszczą się blisko terminalu. Termin można by zarezerwować on-line. Wtedy ceny są naprawdę przystępne i jeszcze niższe niż normalnie.
W jaki sposób komfortowo dotrzeć na wrocławskie lotnisko?
Tagi: