Nawet jeśli Twój samochód nie porusza się o własnych siłach, moglibyśmy dziś sprzedać go za gotówkę. Firma skupuje wszelkie auta ciężarowe czy dostawcze.
Firma, jaka skupuje auta odkupi także od nas auto, jakie nie ma ważnych badań technicznych albo ubezpieczenia.

skup aut za gotówkę Wrocław

Autor: Black Red White
Źródło: Black Red White
Taki pojazd jest odbierany przez spółkę bezpłatnie ich lawetą. Jest to najlepsze wyjście dla osób, które chcą sprzedać swój samochód bez względu na to, w jakim jest stanie. Wycena auta w takiej firmie jest bezpłatna. Także co poniektóre firmy zajmują się złomowaniem. Za wszystkie samochody spółka zapłaci gotówką na miejscu albo wpłaci pieniądze w wybranym przez sprzedawcę okienku w banku. Odkupowane są auta wszystkich marek i z każdego rocznika. Jeżeli interesuje Cię skup aut za gotówkę Wrocław jest miastem, w którym spółka posiada swą siedzibę.
kształt

Autor: Aonghus Flynn
Źródło: http://www.flickr.com
firma budowlana

Autor: Tirso Lecointere
Źródło: http://www.flickr.com
Druk możemy uzupełnić online. Po wypełnieniu Druku, pojazd jest wyceniony w przeciągu kwadransa. Firma (koperty na listy producent) potem kontaktuje się mailowo lub przez telefon. Jeżeli sprzedawca jest zainteresowany sprzedażą auta, firma umawia się na spotkanie. W wyznaczone miejsce pracownicy firmy dojadą swoim transportem z gotówką i umową. Następują niezwłoczne oględziny auta i sprawdzenie wszystkich dokumentów. Potem firma podpisuje umowę i wypłaca pieniądze. Ceny oferowane przez tego typu firmę są w każdym wypadku wyższe od konkurencji. Co poniektóre spółki prowadzą również komisy samochodowe. W nim każdy petent odnajdzie pojazd dla siebie.

W swojej ofercie firma posiada dużo marek i modeli w bardzo atrakcyjnych cenach. Można wyszukać również samochody kompaktowe jak i luksusowe pojazdy.
Do kogo możesz się zgłosić, kiedy chcesz sprzedać szybko własny pojazd?
Tagi: