Kiedyś pliki komputerowo przenoszono między różnymi komputerami na dyskietkach albo (później) na płytach CD/DVD. Aktualnie od paru ładnych lat, wykorzystuje się w tym celu niewielkie narzędzia o nazwie pendrive.

Są one określane także jako „gwizdki”.
ogród

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Urządzenia te nie posiadają jakichkolwiek mechanicznych składników, które są tak podatne na jakiekolwiek awarie mechaniczne. To istotny argument, jeśli będziemy chcieli porównać pendrive do jego najważniejszego konkurenta, zatem dysku zewnętrznego HDD. Podobieństwem jest natomiast to, że oba te narzędzia przyłącza się do gniazda USB.

Oczywiście, że w internecie odnajdziesz niebywałe treści.Na opisywany temat też przeczytasz intrygujące informacje – sprawdź to I przejdź do tekstu (https://www.jednosc.pl/pagesView,4,kontakt,PL)!

Dla najbardziej rygorystycznych nabywców, wśród których są też osoby odpowiedzialne za reklamę, powstała także możliwość zamówienia takiego produktu jak pendrive silikonowy. Jego niezaprzeczalną zaletą jest to, że można by nadać mu dosłownie jakikolwiek kształt 2D albo 3D. Inaczej mówiąc pendrive w formie logotypu firmy mógłby być znakomitym gadżetem promocyjnym. Podmioty, które zajmują się wytwarzaniem tego typu gadżetów do każdego kolejnego wzoru powinny wykonać specjalną matrycę.

pendrive silikonowy

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
Uniwersalność i ponadczasowość materiału wykorzystywanego do tworzenia tego typu produktów powoduje, że możliwe jest uzyskanie niemalże dowolnego owalu.

Warto zobaczyć odsyłacz (https://filtrynakran.pl/pl/c/SLOMKI-ZE-SZKLA/26), by poza tym dowiedzieć się czegoś interesującego na opisywany temat, więc kliknij tutaj oraz poznaj dodatkowe materiały.

Termin wykonania jest w pewnej mierze uwarunkowany od aktualnej ilości zamówień, jednak zazwyczaj są to ok. trzy tygodnie od daty akceptacji początkowego projektu.

Ten natomiast jest dostępny po paru dniach od daty złożenia zamówienia. Projekt taki jest przedstawiany najpierw jako wizualizacja 3D. Minimalna ilość zamówienia to pięćdziesiąt sztuk w wypadku kształtów 2D i 100 sztuk dla kształtów 3D.
Fajny pomysł na niecodzienny oraz niezwykle użyteczny gadżet reklamowy
Tagi: