Przy bez ustanku zmieniających się kierunkach, wyprzedażach też innych nęcących sposobnościach, ciężko mądrze wydawać środki.
Wracamy ze sprawunków podekscytowane nowymi łupami, które niestety w efekcie wylądują na spodzie szafy.

Jak więc wyposażyć garderobę, która przetrzyma parę lat a także zgodna będzie z naszymi skłonnościami? Pierwszy krok to z pewnością wyrzucenie zawartości szafy na wyrko bądź podłogę. Przyjrzyjcie się szczegółowo temu, co nosicie, jakie barwy dominują, które fasony kochacie. Nie magazynujcie ubranek, jakich nie wkładałyście od 2 sezonów. Nie trzeba się mamić – już ich z pewnością nie ubierzecie.

Te ciekawe posty mają swoją kontynuację. Masz ochotę się z nią zapoznać? Zatem idź do strony nagrzewnice i tam rozkoszuj się frapującymi wątkami.

Dajcie je koleżance. Modowy recycling jest współcześnie trendy. Pomyśl również o zaufanym pomocniku, jeżeli sądzisz, że samodzielnie sobie nie poradzisz. Musi być to ktoś, kto znakomicie was zna oraz kto nie lęka się powiedzieć, że w czymś niedobrze wyglądacie. Na tego typu porządki musisz poświęcić minimum 2 godziny.

duża torba sportowa

Autor: GARDENA
Źródło: GARDENA
Kreacje, które z wami zostały, muszą przejść teraz segregowanie. To taka gra w kompletowanie kolekcji: góry a więc t-shirty wspólnie, suknie wspólnie, doły – a więc spodnie łącznie. Oddzielnie poukładajcie konfekcje wierzchnie a także dodatki – buciki a także torebki. Później weźcie się za układanie podług sezonów, dla przykładu w lecie konieczna ci będzie z pewnością duża torba sportowa.

To niesłychanie pomaga kompletować garderobę dobraną do adekwatnej pory roku, przewidywać sprawunki jak też utrzymać ład w szafie. Poniektóre kreacje możemy nosić prawie cały sezon – szyfonowa kiecka boho sprawdzi się świetnie ze swetrem oraz kozaczkami jesienią i z sandałkami latem.
W jaki sposób zbudować szafę na lata?
Tagi: