Dzisiaj do robienia zdjęć używamy zazwyczaj telefonu. Również do wykonywania selfie używamy telefon na specjalnym kijku.
Tym wysięgnikiem może zostać Mini Selfie Stick.

mini selfie stick

Źródło: pixabay
Ma mocowanie do aparatu telefonicznego. Zapewnia to bezpieczne podłączenie Urządzenia bez porysowania obudowy smartfonu. Kijek jest ustawiany oraz mógłby zostać wykorzystany do podłączenia telefonu o jakimkolwiek rozmiarze.

Kiedy będziesz zdania, że znajdujący się w tym serwisie artykuł jest wartościowy, kliknij tutaj, a przeczytasz więcej płyty grzewcze elektryczne tego typu tekstów.

Posiada on możliwość wykonywania fotografii pionowo oraz w poziomie. Kijek nie wymaga baterii. Konstrukcja teleskopowa wysięgnika pozwala na jego regulację do około 60 cm. Dzięki temu może on bardzo daleko dosięgnąć a jednocześnie zmieści się w torbie. Nadaje się do dowolnego telefonu, którym robi się zdjęcia przyciskiem zgłaszania. Do kupienia jest w kolorze niebieskim albo różowym.

konstrukcje z klocków lego

Autor: Christian Stocker
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to najprostszy wynalazek, który podbił elektronikę. Dostępne wysięgniki odróżniają się od siebie metodą wyzwalania migawki. W jakimkolwiek smartfonie mamy samowyzwalacz. Nie jest to sposób wyzwalania migawki uznany za wygodny, ponieważ zdjęcie powstaje tu i teraz. Inną metodą wyzwalania migawki jest wyzwalanie jej za pomocą bluetootha. Dzięki temu wysięgnik może mieć pod kontrolą migawkę aparatu w telefonie.

Nie wszystkich wiadomości możesz dowiedzieć się z czasopism. Jeśli chciałabyś przeczytać o interesujących wydarzeniach wejdź na nasze serwisy www (https://pizzahut.pl/restaurants/926-pizza-hut-dostawa-wroclaw-leclerc) www.

Jest to dobry pomysł, ponieważ fotografia robi się w odpowiedniej. Robi się to niezwykle wygodnie, bo przez naciśnięcie klawisza w rękojeści narzędzia. Jednak należy pamiętać, że bluetooth bardzo zżera prąd, więc taka forma zasilania nie zezwala na długo trwającą zabawę fotografią. Migawkę możemy ponadto wyzwalać przy pomocy pilota.

Jest to komfortowe rozwiązanie dopóki nie zgubimy w jakimś miejscu pilota. Jest to praktyczniejsze wyjście od przycisku w rączce kijka, jednak wszystko zależy od indywidualnych zapotrzebowań.
Jak obecnie robimy fotografie?
Tagi: