Wykonane z pluszu zabawki są to klasyki, jakie są w pokoju każdego malucha. Służą one do bawienia się oraz zdobią dziecięcy pokój. Dziecko w każdym wieku ma swą ukochaną zabawkę, z którą zasypia.
Tego typu maskotką mogłaby zostać maskotka krówka.

maskotka krówka

Autor: F. D. Richards
Źródło: http://www.flickr.com

Jest ona mięciutka i można zabrać ją ze sobą do łóżka. Dziecko ma swoje ukochane maskotki, jakie są jego towarzyszami przez mnóstwo lat. Kojarzą się ze słodkim dzieciństwem i są zawsze miłym wspomnieniem dawnych czasów. Często są one nabywane na prezent na różne okazje. Olbrzymią pluszową krówkę potomstwo mogłoby postawić na podłodze oraz może używać jej jako leżankę. Od początkowych miesięcy życia, pluszaki mogą być doskonałymi przytulankami. Mięciutki materiał, z którego zrobiona jest maskotka krówka, zachęca dziecko do przytulania się do niej. Są maskotki, jakie zasilane bateriami, wydają spokojne dźwięki, które pomogą dziecku w zaśnięciu.
Najczęściej pluszaki to zwierzątka.

Zgłąb dokładniej omawianą problematykę i zobacz treść na stronie. Są tam analogiczne teksty, więc zapewne znajdziesz dla siebie coś ciekawego!

Niezwykle często są to pieski, kotki czy krówki. Znane obecnie są także dinozaury. Dzieci, jakie oglądają już kreskówki, posiadają swoich ulubionych bohaterów. Do nabycia dzisiaj posiadamy wykonane z pluszu wersje bajkowych bohaterów. Są one dla maluchów w większym stopniu ciekawe. Do spania możemy kupić maluchowi pluszaka typowego. Interesujący jest zakup dużego pluszaka, który będzie pełnić rolę leżanki. Dla niemowlaka można kupić pluszaka na akumulatorki, jaki pomaga zasnąć.

Odgłos wydawany przez pluszaka, może być kojarzony z dźwiękiem, który słyszało w brzuchu. Zabawka może szumieć przez 20 lub 40 minut.

Jeśli ciekawi Cię omawiane zagadnienie, to obejrzyj więcej tutaj (http://www.olenkaphu.pl/hurtownia-bizuterii-zlotej), a z pewnością zdobędziesz mnóstwo interesujących informacji na ten wątek.

Kiedy maluch zacznie marudzić, miś wydaje dźwięki, potem uspokaja się i przechodzi w stan stand-by.

Pluszak jako doskonały towarzysz zasypiania dla malucha
Tagi: