Naukowcy dowiedli, że ruchome, podświetlane reklamy są kilkakrotnie lepiej dostrzegane i zapadające w pamięć niż tradycyjne. Reklamy na ledach – bo o nich mowa – są już w naszym kraju bardzo modne. Oferują je firmy, które importują telebimy z Azji, głównie Chin, ale także polscy producenci tego sprzętu.

telebim reklama

Źródło: www.medas-media.com.pl
Nowoczesny telebim umożliwia wyświetlanie reklam tekstowych i graficznych w całej gamie kolorów.

Obecnie niełatwo jest znaleźć istotnie niebanalny portal. Jeżeli masz taki sam dylemat, to zalecamy tę witrynę (https://safespace.pl/co-nas-wyroznia/). Są tam zamieszczone ekscytujące informacje.

Urządzenia te, ponieważ wyświetlają reklamy głównie na zewnątrz, są odporne na działanie warunków atmosferycznych. Często są złożone z mniejszych modułów, co ma tę zaletę, że daje komfort dowolnego kształtowania wymiarów reklamy. Właściciele telebimów oferują wiele możliwości w zakresie prezentowania reklam na telebimach. Przykładami mogą tu służyć oferujący ekran led w Gdańsku, czy Bogatyni, którzy w wymienionych miastach oferują tę nowoczesną formę reklamy.

Telebimy mogą być sterowane z komputera, ale produkowane są również nowoczesne urządzenia z wbudowaną pamięcią, które nie musza stale współpracować z komputerem. Oprócz ekranów emitujących reklamy, które mają charakter stacjonarny, możemy również znaleźć wiele ofert ekranów mobilnych, które wynajmowane są na rozmaite targi, koncerty czy imprezy sportowe.

Oczywiście tajemnica sukcesu profesjonalne reklamy prezentowanej na telebimach, tak jak innych form reklamy zewnętrznej jest miejsce, gdzie usytuowany jest telebim. Co więcej, podobna lokalizacja telebimu może mieć różną atrakcyjność dla różnych produktów. Dobra reklama (stojaki na ulotki) na ekranie led w Bytomiu, gdzie w centrum zamontowano ekran ledowy, to przykład reklamy, która ma szansę na wielu odbiorców, ponieważ zainstalowana jest w centrum miasta w pobliżu skrzyżowań.

Stoi ona w miejscu, które mija duża ilość odbiorców reklam różnego typu. Podobnie jak reklamy telewizyjne, różni potencjalni odbiorcy odbierają reklamy na ekranach o w różnym czasie, aby więc dotrzeć z reklamą do grupy docelowej, segreguje się spoty i wyświetla określone o ustalonej porze dnia.

Ledowy zawrót głowy
Tagi: