Wielkoformatowe telebimy, widoczne w niemal każdym dużym mieście, na koncertach, imprezach masowych, a nawet w domach towarowych. Stają się atrybutem i cechą rozpoznawalną innowacyjnych miast.

Kto z nas nie kojarzy najbardziej znanego placu w Stanach Zjednoczonych- Times Square. Kojarzy się on nam głównie z przelewającej się przez niego dzień i noc ferii tonacji, chwytliwych sentencji i frazesów zachęcających nas do kupna n-tego, rewolucyjnego towaru. To właśnie telebim stał się dzisiaj nieodłączną częścią wystroju miast.

Telebim led

Autor: FlexVision.pl
Źródło: FlexVision.pl

Wyświetlacze tego rodzaju są wyjątkowo wygodne- zapewne dlatego zyskały dużą renomę. Są one wykonane w konstrukcji modułowej, gdzie każdy odrębny ekran LED jak np tutaj, można spajać ze sobą, aranżując rozmaite powierzchnie- i nie mowa tutaj wyłącznie o powierzchniach płaskich. Wyświetlacze można spajać ze sobą na powierzchniach wklęsłych, czy wypukłych, okrągłych i prostokątnych. No dobrze, powiedzą niektórzy- ale w jaki sposób one niby są lepsze od standardowych billboardów? Przecież na tamtych również można wyświetlać ładną, kolorową, przykuwającą oko ilustrację. Jasne, jednak na klasycznej tablicy nie pokażemy ruchu, nie użyjemy w naszej reklamie animacji – niczym znana każdemu reklama w telewizji.

Poza wieloma wartościami, telebim ma tymczasem też cechy, które niektórzy mogą przyjąć za niedogodności. Najważniejsze pokazują się po zachodzie słońca- chodzi o nader intensywny charakter wyświetlania obrazu.

Nasze kolejne artykuły są podobnie zajmujące, co ten. Więc kliknij w link tutaj skup wózków widłowych i czytaj szczegółowe posty. Namawiamy!

Żeby ekran led mógł wyświetlać jasny obraz w trakcie dnia, jego intensywność świecenia musi być nieco większa, niż w, chociażby, komórkach. Wie o tym praktycznie każdy, kto usiłował w słoneczny dzień dojrzeć coś z ekranu swojego telefonu. To co niezastąpione za dnia, po zmroku może czynić, że ekran postawiony przy jezdni będzie miał negatywny wpływ na bezpieczeństwo lub komfort kierowania samochodem.

Jeśli masz zamiar pogłębić swą znajomość rzeczy w tym zakresie, to czytaj tu przesyłki drobnicowe krajowe następne wiadomości. Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Prawo zostało już pod tym względem zdefiniowane i określa gdzie i w jakich odległościach nie ma przeszkód by stawiać takie reklamy. Ale może to i dobrze, że są jasne, w środku nocy ekran nadprogramowo doświetla ulicę. No i dzięki niemu miasto jest nieco bardziej kolorowe.

Wielkoformatowe ekrany ukazujące reklamy w mieście- w jaki sposób zmieniły miasto?
Tagi: