Grubość naszych portfeli rośnie w zawrotnym tempie. Nie od nadmiaru gotówki, niestety. Oprócz szeleszczących banknotów i ciężkich drobnych, coraz częściej portfel wypełnia coś innego. I żeby to były, choć dokumenty. Też nie. Przeważnie to kolejne karty do butików, które mają z nas zrobić przykładnego klienta.

Dzięki temu fragmentowi plastiku to w tym, a nie winnym sklepie, mamy zrobić zakupy, to w tym a nie w innym miejscu kupimy czasopismo to na tej stacji benzynowej kupimy benzynę, to u tego operatora wykupimy telefon , to w tym banku założymy konto, to do tego kina pójdziemy, a nie do drugiego. Czemu się tak dzieje?

Programy lojalnościowe dla każdego

Bo jesteśmy ich lojalnym klientem, a tym lojalnym klientem czyni nas ten omówiony kawałek plastiku. Ma on w sobie nieodgadnioną siłę przyciągania, która nie pozwala nam skorzystać z innego sklepu niż ten, który świeci się na naszym plastiku. Tak oto pokrótce działa system lojalnościowy. Jego urok działa na nas od wielu, wielu lat.

Ten, kto stworzył program lojalnościowy byłby zapewne do dzisiaj szczęśliwym i bogatym człowiekiem. I pewnie całkowicie wie, jak dobrze nam się przysłużył. Wszystko to głównie dzięki ludzkiemu stylowi życia: większość z nas lubi to co zna, dlatego też, jeśli już będzie chciał zostać członkiem klubu lojalnościowego danego producenta, zrobi to świadomie. Sklepy zaś widzą w tym okazję do przywiązania klienta na stałe.h Owszem zdarzają się kolekcjonerzy, którzy lubią mieć niezamykające się portfele, lecz jeśli człowiek nie korzysta z tej atrakcji w postaci karty, nie jest atrakcyjny dla sklepu, ponieważ nie daje mu zyskiwać. Tak to, bowiem funkcjonuje: sklep ma utarg z klienta, ale również chce mu się za lojalność wykon programylojalnosciowe.pl/ zyć.

W praktyce oznacza to, że za firmowymi kartami, kryją się otrzymywane prezenty, które mają skusić nas do przystąpienia do klubu. Członkostwo w klubie ma, zatem swoje bezcenne walory. Dzięki zakupom u partnera takiego systemu, nasze zebrane dodatki przemieniają się w prawdziwe rzeczy.

Czy nie sądzisz, że informacje na opisywany temat mógłbyś znaleźć też na odmiennym portalu? Oczywiście, że tak – kliknij tutaj, a przeczytasz tam proponowany artykuł.

A kto z nas nie lubi prezentów? A te potrafią być naprawdę atrakcyjne: ręczników przez drobne sprzęty AGD po luksusowe telefony komórkowe. Dlatego jeśli jeszcze nie jesteś w żadnym programie lojalnościowym zastanów się, którą markę znasz i dlaczego, i dowiedź się czy nie ma podobnego dodatku. Przecież przyjemnie jest dostawać nagrody za coś, co i tak byśmy kupili.

Autor

Program lojalnościowy jedną z najskuteczniejszych metod na utrzymanie klienta
Tagi: