W telewizji czasem natrafiamy na niezwykły spot reklamowy. Widzimy na nim matkę, która wczesną porą, gdy większość miasta ma jeszcze spokojne sny – budzi swoją małą córeczkę. Zaspanego malucha po jakimś czasie możemy zobaczyć podczas szybkiego śniadania, a następnie z mamą, w samochodzie w czasie jazdy do… no właśnie dokąd? Do szkoły, nie za wcześnie? Widzimy po chwili, iż spieszą na poranny trening gimnastyki artystycznej. I tak dzień za dniem, rok za rokiem dni wyglądają tak samo.

Aż któregoś dnia w w ujęciu końcowym nadchodzi moment, kiedy rezygnacja z czegoś co już nie powróci, słone łzy i ranne wstawanie odchodzą w niepamięć. Zawodniczka, już nie mała dziewczynka odbiera zasłużony medal. Ta scena, łzy matki powodują łzę w oku u większość widzów.

restauracji

Autor: eyeliam
Źródło: http://www.flickr.com

W Polsce także mamy bohaterów takich spotów. Paręnaście lat temu w we wsi podhalańskiej – Zębie, pod Zakopanem mały Kamil Stoch po raz pierwszy założył narty. Podczas godzin gdy jego przyjaciele spędzali czas na zabawach, on dawał z siebie wszystko na treningach. I na pewno, pojawiały się momenty w jego życiu, gdy pragnął pobiec do kolegów, lecz przez to, że nie zwątpił, że wierzył , iż to co robi ma sens, dziś jest dwukrotnym mistrzem olimpijskim. A o Zębie dowiedział się cały świat. Nie tylko dlatego, że to najwyżej położona miejscowość w Polsce, lecz dlatego, że jej mieszkańcami są wspaniali, dający wsparcie synowi państwo Stochowie. Od teraz wieś stanie się jeszcze wię http://www.restauracja-laura.pl/ J]

Podobnie, jak Bełchatów, z którego klubu siatkarskiego pochodzi Bartosz Kurek, niedawny mistrz Europy w piłce siatkowej mężczyzn. Dzięki klubowi dowiedzieliśmy się, że Bełchatów, to nie tylko kopalnia węgla brunatnego, lecz także wspaniały klub Skra. To dzięki drużynie Bartosza siatkówka stała się tak popularnym sportem. Polecamy więc w podróży do np. Warszawy zrobić przerwę na kawę w tym sławnym mieście. Może obiad w mieście mistrzów? Restauracje w Bełchatowie oferują nam dania kuchni śródziemnomorskiej, europejskiej i regionalnej. W razie gdy przewidzieliśmy postój na nocleg, oczywiście możemy skorzystać z usług hoteli, gdyż komfortowe noclegi w Bełchatowie zapewnią nam spokojną noc.

Z jakich rzeczy jest znany Bełchatów?
Tagi: