No wiadomo – trudno funkcjonować w dzisiejszych czasach bez jakiegokolwiek bankowego! Ten osobnik, który z wszelakich przyczyn nie posiada takiego konta pewnie jakoś nie cierpi z owego powodu, lecz trudno nie zauważyć no jakby nie patrzeć jego sporego wykluczenia społecznego.

pieniądz

Autor: George Carter
Źródło: http://www.flickr.com

A zresztą nie tylko takich konserwatystów należy zachęcać do otworzenia konta – przecież często tak jakby co prawda posiadamy już jakieś konto, lecz co z tego wszystkiego, jeśli akurat naliczane koszty generalnie wzbudzają naszą irytację. Chcemy, aby przynajmniej nasze konto bankowości osobistej było atrakcyjne nie nasz odsyłacz tylko na początku, lecz na bardzo długi okres czasu (zobacz: jakie konto bankowości osobistej jest godne polecenia i jakie są warunki). Ciężko o takie konta, choćby z takiej przyczyny, że kryzys ekonomiczny jest znakomitą wymówką dla polskich banków, które wreszcie miały okazję powiększyć choćby opłaty za przelewy, lecz na szczęście nasza sytuacja nie jest beznadziejna. Owszem, są beznadziejne oferty banków, ale jeśli umiemy czytać, a na dodatek posiadamy Internet, tak naprawdę bylibyśmy wielce nierozważni, gdybyśmy nie (więcej na stronie) rozejrzeli się za najbardziej atrakcyjnymi ofertami na krajowym rynku. No to zapewne jasne.

Fajne konta osobiste odnaleźć możemy w chociażby wortalach internetowych, a należy mieć na uwadze, że funkcjonuje ich wiele. Gdy wpisujemy w wyszukiwarce stron internetowych słowa kluczowe dot. kont bankowych, znajdziemy wiele tekstów. Nierzadko są one raczej pisane przez całkowitych dyletantów, którym zależy wyłącznie na pieniądzach z reklam, ale na całe szczęście realia są takie, że na całe szczęście trudno uznać Internet za wielgachny śmietnik, gdzie odnalezienie ciekawych info dotyczących chociażby tego jaki bank w naszym kraju gwarantuje szybkie przelewy za korzystną opłatą, naprawdę nie stanowi kłopotu.

Czyli zakładajmy konta bankowe, zamykajmy stare, przecież mamy wolny rynek, zatem bez wątpienia nie ma takiej sytuacji, iż jesteśmy do końca życia skazani wyłącznie na jedno konto. Pewnie każdy świetnie wie, że jest w stanie zdziałać całkiem sporo, jeśli mowa o kontach. W końcu jesteśmy konsumentami, akurat bez nas banki zbyt daleko nie dolecą!

Kto nie ma w dzisiejszych czasach konta w banku?
Tagi: