Jeżeli chcesz zachęcić swoich pracowników do wytężonej pracy, wówczas powinieneś zastanowić się nad tym, w jaki sposób skłonić ich do poświęcania jeszcze większej ilości czasu na pracę. Kiedy zatrudniasz głównie pracowników biurowych, wówczas bez wątpliwości powinieneś zdawać sobie sprawę z tego, że wiele czasu w ciągu dnia przeznaczają oni nie na pracę, ale na przerwy.

spotkanie firmowe

Autor: dhub limited
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy pracuje się stale przy komputerze, właściwie niemożliwe jest utrzymanie koncentracji przez cały typowy ośmiogodzinny dzień pracy. Wiele pracodawców już nieźle zdaje sobie z tego sprawę – dlatego współcześnie niemal we wszystkich biurach znajdują się pokoje socjalne lub kuchnie i jadalnie, w których można spędzić nieco czasu w ciągu dnia.

Jeśli po przeczytaniu opisywanego problemu, będziesz mieć chęć na większą ilość danych, to kliknij i zobacz, jakiego rodzaju porządne informacje (http://www.inoffice.pl/biuro-wirtualne/) zawiera ten tekst.

Jeśli jednakże pozwolisz swoim pracownikom na zbyt dużą swobodę, wówczas zdecydowanie po krótkim czasie będziesz tego żałował. Jeżeli zatem chcesz odnaleźć złoty środek pomiędzy sprawdzaniem pracowników, a dawaniem im chwili wytchnienia, wtedy na pewno powinieneś zastosować Cię właśnie do naszej porady. Kiedy chcesz być postrzegany jako dobry pracodawca, wtedy bez wątpliwości powinieneś zapewnić swoim pracownikom odpowiednie warunki socjalne, jednak z drugiej strony możesz zacząć ich sprawdzać. Kiedy zdecydujesz się na taką opcję, wówczas powinieneś jak najszybciej zainstalować zestaw do monitoringu (więcej).

kamera kopułkowa do monitoringu
Zwykle monitoring pracowników w biurach nie polega na ich kamerowaniu, ale na sprawdzaniu ich aktywności na firmowych komputerach.

Jeśli ten artykuł jest dla Ciebie absorbujący, to bez lęku przeczytaj także uwagi z witryny (https://inoffice.pl/) – one również są bardzo ciekawe.

Jeżeli zastanowisz się nad tym głębiej, wtedy z pewnością dojdziesz do wniosku, że najwięcej czasu przeciętny pracownik marnuje w ciągu dnia na przeglądaniu Internetu. Jeżeli w swojej firmie wprowadzisz dla przykładu monitoring IP i powiadomisz o tym swoich pracowników, wówczas na pewno zanotujesz wzrost dobrej pracy (więcej – monitoring cctv). Kiedy Twoi pracownicy będą zdawali sobie sprawę z faktu, że praktycznie w każdej chwili będziesz mógł sprawdzić, co konkretnie robili na swoim komputerze, wówczas bez wątpliwości będą bardziej ostrożni w robieniu na firmowych komputerach czegoś innego niż praca. Kiedy poinformujesz o tych zmianach swoich pracowników w odpowiednio spokojny sposób, kategorycznie nie będą temu tak mocno przeciwni jak może Ci się wydawać.

Jakie są metody, aby zmotywować podwładnych?
Tagi: