Mając zamiar rozpocząć prace budowlane zalecane jest już w początkowej fazie przemyśleć zasady bezpieczeństwa na terenie inwestycji. Ustrzeże to osoby postronne przed możliwymi urazami, a tym samym zabezpieczy także nas – inwestora. Niepowołane osoby nie wejdą wówczas na teren działki.

W owych okolicznościach idealnie sprawdzi się ogrodzenie przemysłowe, a dokładniej panelowe ogrodzenia anotis. Takie ogrodzenia kwalifikuje się do kategorii ogrodzeń specjalistycznych, dlatego muszą spełniać określone kryteria. Istotne znaczenie ma ich szybki montaż i demontaż. A jest to możliwe, dzięki nieskomplikowanej, ale odpowiedniej metodzie zamocowania. Ogrodzenia przenośne nie są ogrodzeniami służącymi do jednokrotnego użytku. Nadają się one do wieloletniego użytku w nawet najcięższych warunkach atmosferycznych. Ogrodzenia przemysłowe posiadają bardzo szerokie spektrum zastosowań, a ze względu na swą niewielką wagę i bezproblemowy transport, znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie można zastosować ogrodzeń stałych (lub nie ma takiej potrzeby).

Ogrodzenie, panel Bekafor Prestige

Autor: Betafence
Źródło: Betafence

W dzisiejszych czasach zabezpieczenie działki nie jest jednoznaczne z postawieniem betonowego muru. Ogrodzenie panelowe z racji stonowanego wzoru, idealnie skomponuje się z większością domów czy posesji. Ogrodzenia tego typu ekspresowo zastąpiły ogrodzenia zbudowane z tzw. siatki ślimakowej, ponieważ w odróżnieniu od siatki zbudowane są z osobnych modułów, tworzących całość dopiero po zamontowaniu. Źródło https://anotis.com.pl/

W chwili ewentualnych usterek możliwa jest w związku z tym łatwa wymiana lub naprawa, bez konieczności demontażu reszty ogrodzenia. Bramy panelowe wyróżnia trwałość, wytrzymałość i niewysoka cena. Ich montaż nie zajmuje wiele czasu, co w kontekście placów budowy, czy w sytuacjach gdy zależy nam na szybkich efektach – ma ogromne znaczenie. Podobnie jest z ich rozbiórką, która nie trwa długo i nie sprawia większych trudności.
Panelowe systemy ogrodzeń
Tagi: