Home

pokój

Kilka przydatnych sposobów na utrzymanie komfortowej temperatury w mieszkaniu podczas mrozów

ocieplenie poddasza
Autor: Earl McGehee
Źródło: http://www.flickr.com
Ciepły dom jest czymś, o czym marzymy wracając po pracy w chłodny wieczór. Czasami jednak, zamiast przyjemnego ciepła, czujemy ziąb i przyjazny dom zmienia swoje oblicze.

Urządzasz salon? Z naszymi radami pójdzie ci dużo łatwiej

przykładowa aranżacja salonu
Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
Aranżując swój dom musimy zadać sobie niejedno pytanie – czy zdecydować się na zabudowę kuchenną, który pokój przeznaczyć na sypialnię, a także co będzie dla nas bardziej komfortowe, brodzik, a może jednak duża wanna? Takie zagadnienia mnożą się bez liku, a my mamy coraz większy zamęt w głowie. Tak samo jest z salonem – chcemy, aby był wyszukany, a jednocześnie praktyczny i przytulny. Na co wobec tego zwracać uwagę, aby zaaranżować go z pomysłem?

Komoda 6 szuflad okazuje się być naprawdę pojemna

komoda
Autor: Thomas Quine
Źródło: http://www.flickr.com
Komody świetnie będą pasować do każdego wystroju

Jeżeli potrzebujemy kolejnego mebla do naszego pokoju, to musimy zaznaczyć, że komody wspaniale sprawdzą się przy każdej stylizacji. Co więcej prezentują się niesamowicie delikatnie, a jednocześnie będą niesamowicie pakowne, więc możemy okazać się spokojni o to, że zmieści się w nich wszystko, co będzie konieczne, a w dodatku jeszcze będziemy mieli szansę na ich górę postawić telewizor, lub jakieś inne dekoracje.

Kupujemy eleganckie oraz bardzo porządne szafki nocne do własnej sypialni

sypialnia
Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Pewnie wszyscy się zgodzimy, że taka sypialnia, w której nie ma szafki nocnej, najzwyczajniej w świecie nie jest 100% sypialnią. Co jak co, lecz bez wątpienia szafka nocna być musi! Z tej przyczyny powstał akurat ten artykuł. Jeśli ktoś pragnie kupić do sypialni odpowiednią szafkę, dokładna lektura tego artykułu jest niezbędna. No dobrze, to na co zwłaszcza należy zwrócić uwagę w temacie poszukiwania szafki nocnej?

Jakie wybierać oświetlenie, żeby było dla nas odpowiednie? O jakiego typu rzeczach trzeba wiedzieć?

lampa
Autor: Roland Tanglao
Źródło: http://www.flickr.com
Piękne wnętrze to nie same meble, jakie długo dobieramy, ściany, jakie ładnie malujemy lub też wspaniały parkiet. To także odpowiednio dopasowane oświetlenie. Dobrze rozmieszczone lampy o właściwej mocy i barwie światła mogą spowodować, iż każdy z pokoi będzie prezentował się wspaniale. I nieważne czy montujemy oświetlenie nowoczesne czy bardziej tradycyjne.

Jak ozdobić ściany?

naklejka na ścianie w sypialni
Autor: tapetenpics
Źródło: http://www.flickr.com
Spozierasz pustym wzrokiem na nieinteresujące ściany w swoim pokoju? Bez obaw, możesz to bardzo prędko odmienić i wcale nie jest to skomplikowane. Interesujące wzory geometryczne na twojej ścianie z pewnością ożywią całe pomieszczenie i wzbudzą podziw wśród twoich bliskich. Takowe pomysły aranżacyjne możesz wykorzystać nie tylko w salonie, ale też w sypialni, bądź jadalni.

Wybieranie wyposażenia do pokoju dziecka

biurko i komputer
Autor: Brandt Kurowski
Źródło: http://www.flickr.com
Pokój dziecięcy jest ogromnie specyficznym miejscem. Jest także wymagający w kwestii wykańczania i urządzania. Można tego dokonać na rozmaite sposoby zależnie od wieku dziecka. Za najmniejsze dziecko bowiem za każdym razem decydują rodzice w sprawie wystroju. Większe dzieci natomiast same chcą już podejmować decyzje o tym, które przedmioty znajdą się w ich pokoju.

W jaki sposób zaaranżować miejsce do pracy w swoim domu, by było komfortowe?

biurko
Autor: Maik Meid
Źródło: http://www.flickr.com
Znużyło cię codzienne chodzenie do pracy? Budzenie się wcześnie rano, szykowanie się i czekanie w korkach? Jest na to znakomite rozwiązanie. Niejeden zawód daje możliwość wykonywania pracy we własnym domu, co niesie ze sobą wiele atutów, np. okazje do zaplanowania każdego dnia według własnego rytmu, tak, aby znaleźć czas dla rodziny i na załatwienie spraw na mieście, oraz – oczywiście – by móc trochę wypocząć. Jeśli i ty możesz pracować zdalnie i w związku z tym nie musisz chodzić do firmy, by wykonywać swoje zadania, musisz urządzić miejsce do pracy w domu. Jak to zrobić, aby mieć komfortowy gabinet?

Jak świętować Nowy Rok?

Autor: www.babymama.pl
To już ostatni dzwonek, by zorganizować pozadomowe uczczenie Sylwestra. Większość hoteli ma już zarezerwowane noclegi, lecz jeżeli mocno przejrzy się oferty w sieci, bez wątpienia pokaże się jeszcze garść możliwości. Możesz sprawdzić to w teraz. Przykładowo, o ile chcesz wykupić noclegi w Małopolsce, do wyszukiwarki wstaw słowa kluczowe „hotel okolice Krakowa sylwester”.
Powered by Drupal, an open source content management system