Home

pokój

Kilka przydatnych sposobów na utrzymanie komfortowej temperatury w mieszkaniu podczas mrozów

ocieplenie poddasza
Autor: Earl McGehee
Źródło: http://www.flickr.com
Ciepły dom jest czymś, o czym marzymy wracając po pracy w chłodny wieczór. Czasami jednak, zamiast przyjemnego ciepła, czujemy ziąb i przyjazny dom zmienia swoje oblicze.

Urządzasz salon? Z naszymi radami pójdzie ci dużo łatwiej

przykładowa aranżacja salonu
Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
Urządzając swój dom stajemy przed niejednym pytaniem – czy zdecydować się na zabudowę kuchenną, w którym pokoju zrobić sypialnię, jak również co będzie dla nas bardziej komfortowe, brodzik, a może jednak duża wanna? Takie zagadnienia mnożą się z każdym dniem, a my mamy coraz większy zamęt w głowie. Identycznie jest z salonem – chcemy, by był elegancki, a równocześnie praktyczny i przytulny. Na co w związku z tym zwracać uwagę, by zaaranżować go z pomysłem?

Komoda 6 szuflad okazuje się być naprawdę pojemna

komoda
Autor: Thomas Quine
Źródło: http://www.flickr.com
Komody idealnie będą pasować do każdego stylu

Jeśli potrzebujemy innego mebla do naszego pokoju, to musimy zaznaczyć, że komody idealnie sprawdzą się przy każdej aranżacji. Co więcej przedstawiają się niesamowicie delikatnie, a równocześnie są niesamowicie pakowne, zatem możemy okazać się spokojni o to, że pomieści się w nich wszystko, co będzie potrzebne, a w dodatku jeszcze będziemy mieli szansę na ich górę postawić telewizor, albo jakieś inne dekoracje.

Kupujemy eleganckie oraz bardzo porządne szafki nocne do własnej sypialni

sypialnia
Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Chyba wszyscy się zgadzamy, że taka sypialnia, w której niestety nie ma szafki nocnej, najzwyczajniej nie jest 100% sypialnią. No co jak co, lecz bez cienia wątpliwości szafka nocna być powinna! Z tego powodu powstał akurat ten artykuł. Jeśli ktoś chciałby kupić do swojej sypialni odpowiednią szafkę, dokładna lektura owego artykułu jest wielce wskazana. No dobra, to na co zwłaszcza warto zwracać swoją uwagę w temacie szukania szafki do sypialni?

Jakie wybierać oświetlenie, żeby było dla nas odpowiednie? O jakiego typu rzeczach trzeba wiedzieć?

lampa
Autor: Roland Tanglao
Źródło: http://www.flickr.com
Piękne wnętrze to nie tylko meble, które długo dobieramy, ściany, jakie ładnie chcemy wykończyć lub też wymuskana podłoga. To także odpowiednio dobrane oświetlenie. Odpowiednio rozmieszczone lampy o dobrze dobranej mocy i barwie światła mogą spowodować, iż każdy pokój będzie wyglądał wspaniale. I nie ma znaczenia czy wybieramy oświetlenie nowoczesne lub też bardziej tradycyjne.

Jak ozdobić ściany?

naklejka na ścianie w sypialni
Autor: tapetenpics
Źródło: http://www.flickr.com
Spozierasz pustym wzrokiem na nieinteresujące ściany w swoim pokoju? Bez obaw, możesz to bardzo prędko odmienić i wcale nie jest to skomplikowane. Interesujące wzory geometryczne na twojej ścianie z pewnością ożywią całe pomieszczenie i wzbudzą podziw wśród twoich bliskich. Takowe pomysły aranżacyjne możesz wykorzystać nie tylko w salonie, ale też w sypialni, bądź jadalni.

Wybieranie wyposażenia do pokoju dziecka

biurko i komputer
Autor: Brandt Kurowski
Źródło: http://www.flickr.com
Pokój dziecięcy jest bardzo charakterystycznym pomieszczeniem. Jest również wymagający w kwestii wykańczania i urządzania. Można tego dokonać na różne sposoby w zależności od wieku dziecka. Za najmłodszą pociechę bowiem za każdym razem decyzję podejmują rodzice w kontekście wyposażenia. Większe pociechy z kolei same chcą już decydować o tym, jakie przedmioty znajdą się w ich pokoju.

W jaki sposób zaaranżować miejsce do pracy w swoim domu, by było komfortowe?

biurko
Autor: Maik Meid
Źródło: http://www.flickr.com
Uprzykrzyło ci się codzienne chodzenie do pracy? Budzenie się wcześnie rano, szykowanie się i czekanie w korkach? Jest na to doskonałe rozwiązanie. Wiele branż daje możliwość wykonywania pracy we własnym domu, co niesie ze sobą wiele zalet, m.in. okazje do zaplanowania każdego dnia według własnego rytmu, tak, aby znaleźć czas dla rodziny i na załatwienie interesy na mieście, oraz – oczywiście – by móc chwilę wypocząć. Jeśli i ty możesz pracować zdalnie i w związku z powyższym nie musisz chodzić do firmy, aby wykonywać swoje zadania, musisz zaaranżować miejsce do pracy w domu. W jaki sposób to zrobić, by mieć wygodny gabinet?

Jak świętować Nowy Rok?

Autor: www.babymama.pl
To już ostatnia chwila, by zorganizować wyjazdowe uczczenie Nowego Roku. Większość hoteli ma już wyprzedane dni, lecz jeśli mocno przekopie się ogłoszenia w cyberprzestrzeni, z pewnością pokaże się jeszcze garść opcji. Możesz sprawdzić to w teraz. Przykładowo, jeżeli pragniesz znaleźć hotele w Małopolsce, do wyszukiwarki wstaw sformułowanie „hotel okolice Krakowa sylwester”.
Powered by Drupal, an open source content management system