Home

lekarz

Jak mierzyć swoje ciśnienie? Jakim ciśnieniomierzem najlepiej to wykonać? Co jest w tej kwestii najbardziej istotne?

ciśnieniomierz naramienny
Autor: Łukasz Miśkiewicz
Źródło: http://www.flickr.com
Regularny pomiar ciśnienia jest niezwykle istotny, gdyż to podstawa walki z nadciśnieniem tętniczym. Warto wcześniej wykryć różnorodne nieprawidłowości ciśnienia, ponieważ jesteśmy w stanie dzięki temu zminimalizować niebezpieczeństwo zawału serca czy udaru mózgu.

Milupa pku - nader bogata gama produktów wykorzystywanych w diecie niemowląt z fenyloketonurią

kawa z ekspresu
Źródło: en.wikipedia.org
Pojawia się raz na kilkaset żywych urodzeń. Jest przekazywana w genach. Zalicza się ją do grona chorób rzadkich. Bardzo szybko postępuje powodując wiele groźnych zmian w całym organizmie jednostki, zwłaszcza zaś w układzie nerwowym.


Na czym polega fenyloketonuria? To zaburzenie metabolizmu aminokwasów, a dokładniej mówiąc fenyloalaniny.

Niesamowite koronki cyrkonowe u dentysty we Wrocławiu

fotel dentystyczny
Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Nie ma wielu takich materiałów jak diamenty, które są ładne, a zarazem twarde i odporne. Niemniej jednak w specjalności dentystycznej poszukiwane są oczywiście budulce, jakie umożliwią nie tylko doskonałą estetykę, ale będą też trwałe i nieszkodliwe. Takim artykułem jest tlenek cyrkonu, to znaczy ceramika najwyższej klasy.

Jaki zawód jest najlepszy w dzisiejszych czasach

prawo i praca
Minione lata wyraźnie zaprezentowały, że młodzi ludzie dokładnie powinni rozważyć wybierane studia, gdyż kiepski kierunek może skutkować później kłopotami w zdobyciu zatrudnienia. Jakie zatem zawody są godne uwagi i na co zwrócić uwagę przy aplikowaniu na studia? Pytamy o to ludzi pracujących w wielu firmach.
Powered by Drupal, an open source content management system