Home

lekarz

Jak mierzyć swoje ciśnienie? Jakim ciśnieniomierzem najlepiej to wykonać? Co jest w tej kwestii najbardziej istotne?

ciśnieniomierz naramienny
Autor: Łukasz Miśkiewicz
Źródło: http://www.flickr.com
Regularny pomiar ciśnienia jest niezwykle istotny, gdyż to podstawa walki z nadciśnieniem tętniczym. Najlepiej wcześniej wykryć różne nieprawidłowości ciśnienia, ponieważ możemy dzięki temu zmniejszyć niebezpieczeństwo zawału serca lub udaru mózgu.

Milupa pku - nader bogata gama produktów wykorzystywanych w diecie niemowląt z fenyloketonurią

kawa z ekspresu
Źródło: en.wikipedia.org
Pojawia się raz na kilkaset żywych urodzeń. Jest przekazywana w genach. Zalicza się ją do grona chorób rzadkich. Bardzo szybko postępuje powodując wiele groźnych zmian w całym organizmie jednostki, zwłaszcza zaś w układzie nerwowym.


Na czym polega fenyloketonuria? To zaburzenie metabolizmu aminokwasów, a dokładniej mówiąc fenyloalaniny.

Niesamowite koronki cyrkonowe u dentysty we Wrocławiu

fotel dentystyczny
Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Nie ma wielu takich materiałów jak diamenty, które są piękne, a równocześnie twarde i mocne. Jednak w branży stomatologicznej poszukiwane są właśnie materiały, jakie zagwarantują nie wyłącznie świetną estetykę, lecz będą również trwałe i nieszkodliwe. Takim wyrobem jest tlenek cyrkonu, innymi słowy ceramika najwyższej kategorii.

Jaki zawód jest najlepszy w dzisiejszych czasach

prawo i praca
Ostatnie czasy wyraźnie zaprezentowały, że młode osoby dokładnie powinny rozważyć wybierane kierunki studiów, bo nietrafiony wybór może skutkować później kłopotami w zdobyciu pracy. Jakie więc zawody są godne uwagi i na co zwrócić uwagę przy składaniu podań na studia? Pytamy o to osoby pracujące w różnych zawodach.
Powered by Drupal, an open source content management system